HomeГОЛОВНАUncategorisedПерспективне планування у сфері теплопостачання

Перспективне планування у сфері теплопостачання

Шостого грудня 2017 року експерти Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) провели семінар "Перспективне планування у сфері теплопостачання міст та населених пунктів України". Участь у ньому взяли енергоменеджери, представники муніципалітетів та теплопостачальних компаній міст-партнерів Проекту USAID. Головною метою семінару було ознайомлення учасників з сучасними підходами до процесу енергетичного планування та теплопостачання міст. Разом з експертами учасники обговорювали найактуальніші питання енергоменеджменту, досвід та перспективи регіональних програм модернізації систем комунальної енергетики, а також проблеми розробки оптимізованих схем теплопостачання. Крім того, експерти розповіли про досвід модернізації існуючих котелень та перспективи встановлення (використання) міні-ТЕЦ на біопаливі в міських системах теплопостачання. Детально ознайомитись з презентаціями спікерів можна тут.

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com