HomeГОЛОВНАFAQsGeneralПрес-ланч на станції теплопостачання "Позняки"

Прес-ланч на станції теплопостачання "Позняки"

8 червня Команда Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) обідала з журналістами національних ЗМІ. Прес-ланч проходив на території станції теплопостачання (СТ) «Позняки», яка забезпечує теплом та гарячим водопостачанням жителів однойменного масиву «Позняки» та масиву «Осокорки». Прес-ланч було організовано за підтримки Київської міської державної адміністрації, КП «Київтеплоенерго» (КТЕ) та Проекту USAID. На заході роз’яснювалися питання, що стосуються роботи КП «Київтеплоенерго», а саме: підготовка до опалювального сезону, протиаварійна робота, питання тарифів на тепло та гаряче водопостачання (які зараз у КТЕ є нижчими ніж у «Київенерго»), як і кому сплачувати за гарячу воду й опалення, де отримати консультації й укладати договори тощо.  Докладніше>>

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com