HomeГОЛОВНАTemplate DetailsGeneral Нова листівка в рамках нового партнерства Проекту USAID та КМДА

Нова листівка в рамках нового партнерства Проекту USAID та КМДА

Для інформування киян щодо нагальних питань, які виникають у них з приводу переходу теплових мереж ПАТ «Київенерго» у комунальну власність м. Києва (КП "Київтеплоенерго"), команда Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" разом з Київською міською державною адміністрацією створили листівку. У ній ви знайдете відповіді на найбільш поширені запитання: куди звертатися споживачам за консультаціями щодо аварійних ситуацій, передачі показників лічильників, тарифів на опалення та гарячу воду, чи потрібно переукладати договір з «Київтеплоенерго» тощо.
У середині червня таку листівку отримають 900 тис. абонентів КП "Київтеплоенерго" разом із рахунками за ЖКП.

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com