HomeДАНІ ТА ІНФОРМАЦІЯArticlesПідписання меморандуму з містом Біла Церква

Підписання меморандуму з містом Біла Церква

Сьогодні, 13 липня, керівник Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»  - Діана Корсакайте та міський голова Білої Церкви  - Геннадій Дикий підписали меморандум про взаєморозуміння щодо партнерства у сфері реформування сектору теплопостачання та розробки довгострокового плану розвитку теплових мереж міста.

Місто Біла Церква було обране для співпраці з Проектом на конкурсній основі серед 33 міст України, які подали заявки на конкурс. Проект USAID  в період з липня до грудня  включно надасть місту підтримку у розробці довгострокового плану розвитку теплових мереж, включаючи рекомендації щодо оптимізації централізованого теплопостачання (ЦТ) та інтеграції мереж. Це допоможе створити передумови для використання екологічно чистої та/або альтернативної енергії в централізованому теплопостачанні,  сприятиме довгостроковому плануванню розвитку мереж та інвестиційному програмуванню в централізованому теплопостачанні. 

Проект USAID допоможе місту придбати програмне забезпечення (ПЗ), на базі якого буде працювати геоінформаційна система, що забезпечить автоматизоване управління, моделювання та діагностику теплових мереж в реальному часі та допоможе керувати системою централізованого теплопостачання в цілому. Для належного впровадження ПЗ на підприємстві оператора ЦТ міста, Проект USAID проведе відповідне навчання для його працівників з використання програмного забезпечення, в тому числі навчальні поїздки до подібних підприємств в країнах ЄС, що використовують обраний продукт. Крім того, надасть технічну підтримку в процесі його впровадження на підприємстві. 

Крім того, в рамках співпраці буде надано підтримку щодо організації обговорень, тренінгів та заходів для інформування громадськості про довгострокове планування, розвиток та оптимізацію мереж, диверсифікацію теплопостачання, довгострокове інвестиційне програмування.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com