HomeГОЛОВНАFAQsGeneralСемінар для КП "Київтеплоенерго" на тему "Формування іміджу підприємства"

Семінар для КП "Київтеплоенерго" на тему "Формування іміджу підприємства"

11 вересня Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) провів семінар для працівників КП «Київтеплоенерго» (КТЕ) на тему «Формування іміджу підприємства». На семінарі розкривалися важливі теми: - імідж компанії: роль співробітників, точки контакту з брендом; - стилі комунікації: особливості та умови ефективного спілкування; - робота з негативом: типи споживачів. Сценарії кризових комунікацій і звернень за типами; - управління стресом: причини виникнення, базові техніки, рекомендації; - робота зі ЗМІ: як працювати з типовими зверненнями й запитами.

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com