Діяльність ресурсних центрів підтримки ОСББ із питань чистої енергії

У рамках Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (далі – Проект USAID) у 13 містах-партнерах створені Ресурсні центри підтримки ОСББ із питань чистої енергії (далі – РЦ ОСББ). За фінансової та методичної підтримки Проекту USAID консультанти Ресурсних центрів постійно беруть участь у навчальних семінарах і конференціях, здобувають нові знання та діляться ними з іншими, стаючи провідниками суспільно важливої справи зі створення ОСББ у своїх містах та регіонах.

Протягом 1 кварталу 2017 року в містах-партнерах Проекту USAID створено 296 нових ОСББ, у той час як загалом в Україні – 503.

Від початку 2015 року до 31 березня 2017 року завдяки співпраці з Проектом USAID зазначені РЦ ОСББ провели 3 622 публічні заходи на місцевому рівні (у т.ч. навчальні – тренінги та зустрічі щодо створення ОСББ), 13 234 ініціативні групи отримали консультації із правових, адміністративних і технічних питань щодо створення ОСББ. У 13 містах-партнерах об’єднань співвласників багатоквартирного будинку побільшало на 3 465 (близько 32,8% усіх ОСББ, створених в Україні).

Про роботу команд Ресурсних центрів на місцях читайте у відповідних розділах матеріалу нижче:

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com