HomeПРО ПРОЕКТ

Діяльність Проекту

ПРОЕКТ USAID "МУНІЦИПАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ"

Основною метою Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” (Проект USAID) було підвищення енергетичної безпеки України через:

•    удосконалення енергетичної політики;
•    розвиток енергоефективності;
•    збільшення інвестицій в енергетичний сектор.

Збільшена енергоефективність кінцевого споживання у поєднанні зі збільшеним виробництвом чистої енергії у середніх та великих містах допомогли:

•    скоротити споживання традиційної енергії в Україні;
•    знизити витрати на енергоносії та скоротити імпорт енергоресурсів;
•    зменшити викиди парникових газів. 

Проект USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” зробив свій вагомий внесок у розвиток енергетичних проектів USAID в Україні. Проект підтримував діяльність у сфері енергоефективності для досягнення загальних цілей та завдань енергетичного сектору України, в тому числі гармонізацію з енергетичним законодавством Європейського Союзу (ЄС). Крім того, важливим завданням Проекту USAID є значне скорочення викидів парникових газів, які є результатом неналежного використання енергетичних ресурсів на місцевому рівні.

Бюджет Проекту USAID, що тривав до 31 березня 2018 р. складав $16,5 млн.

Містами-партнерами Проекту USAID були: Балта, Бахмут, Білгород-Дністровський, Болград, Вінниця, Дніпро, Добропілля, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мирноград, Одеса, Павлоград, Покровськ, Рені, Рівне, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Чорноморськ, Южне.

Проект включав чотири напрямки діяльності:

1.    Удосконалення регуляторної та правової бази.
2.    Залучення івестицій в енергоефективність і чисту енергію.
3.    Розвиток професійного потенціалу та розповсюдження досягнень.
4.    Стратегія низьковуглецевого розвитку України.

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 
JSN Dome template designed by JoomlaShine.com