HomeДАНІ ТА ІНФОРМАЦІЯArticlesНКРЕКП затвердило пакет постанов про формування тарифів на принципах стимулюючого регулювання

НКРЕКП затвердило пакет постанов про формування тарифів на принципах стимулюючого регулювання

14 вересня на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) було затверджено пакет постанов про формування тарифів на принципах стимулюючого регулювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Всі документи розроблялися за активної участі експертів Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID).

«Прийняття сьогоднішніх процедур та порядків тарифоутворення дозволить постачальникам послуг не тільки прозоро та своєчасно залучати необхідні інвестиції для оновлення та розвитку своєї інфраструктури (заміну застарілого обладнання, використання сучасних енергоефективних технологій, тощо). Це також дасть змогу українцям отримувати більш якісні комунальні послуги», – зазначила у своєму виступі на засіданні Діана Корсакайте, керівник Проекту USAID.  

Ознайомитись з текстами постанов можна тут:


Нагадаємо, що влітку цього року НКРЕКП вже затвердила розроблену спільно з експертами Проекту USAID нормативну базу стимулюючого тарифоутворення у сфері теплопостачання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com