HomeГОЛОВНАUncategorisedЗаключний тренінг для журналістів

Заключний тренінг для журналістів

12-13 жовтня команда Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" провела заключний тренінг "Головне про енергоефективність у ЗМІ". У заході взяли участь 34 журналісти з Сумської, Харківської та Чернігівської областей, а також з Києва та Кременчука. Впродовж двох днів на учасників чекала вкрай насичена програма навчання. Разом з експертами вони  обговорювали ключові міфи, які зараз існують навколо ОСББ та у сфері ЖКГ, дискутували щодо важливості використання правильної термінології, а також активно розбирались у новітніх технологіях  та форматах подачі інформації у ЗМІ. Докладніше>>

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com