HomeГОЛОВНАUncategorisedРозвиток транспортної інфраструктури Чернігова

Розвиток транспортної інфраструктури Чернігова

Завдяки необхідній експертній підтримці, яку  Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) надав Чернігову, місто зможе залучити від Європейського інвестиційного банку близько 6 млн євро на закупівлю 40 нових енергоефективних тролейбусів для реалізації проекту  "Підвищення ефективності громадського електротранспорту м. Чернігів". Для отримання цих коштів місто звернулось за допомогою до експертів Проекту USAID, які, відповідно до вимог банку, підготували детальний аналіз транспортного господарства міста (економічний, фінансовий, енергетичний та екологічний), а також розробили техніко-економічного обґрунтування проекту. Реалізація цього проекту дозволить Чернігову зменшити частку зношеного рухомого складу з 82% до 68%, а також скоротити викиди парникових газів. Дізнайтесь більше тут

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com