HomeГОЛОВНА

Х Національний конгрес з питань реформування ЖКГ

Проект МЕР сприяв проведенню X Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2014», організованого Мінрегіоном. Участь у цій події взяли близько 200 учасників, що представляли міністерства та відомства Уряду України, МФУ та донорів, міста, підприємства комунального господарства, провайдерів послуг та виробників енергоефективного обладнання, професійні асоціації та НУО. Керівник Проекту Біл Такер взяв участь в офіційній церемонії відкриття разом з представниками Уряду України (п. Савчук, Голова Держенергоефективності; п. Мохник, Міністр екології; п. Кістіон, Перший заступник міністра Мінрегіону) та виступив із привітальною промовою, присвяченою питанням реформування сектору енергоефективності. Крім того, експерти Проекту МЕР взяли участь в роботі декількох конференцій та круглих столів з питань енергоефективності кінцевого споживання в комунальному секторі, представили нові фінансові механізми (УКР та ЕСКО), а також обговорили необхідні регуляторні зміни для успіху муніципальної енергетичної реформи.

Тренінги для журналістів у пілотних містах Проекту МЕР

Нещодавно команда Проекту МЕР провела навчання для журналістів з семи пілотних міст, таких як Чернігів, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Херсон, Київ, Вінниця та Запоріжжя. Під час тренінгів, що поєднували презентації та інтерактивні обговорення, команда Проекту МЕР висвітлила теми, що стосуються енергетичного балансу України, енергоефективності (ЕЕ) в будівлях, ресурсів альтернативної енергетики (АЕ), розробки та реалізації ПДСЕР, освітньої роботи з метою зміни ментальності українців у відношенні ЕЕ, пояснила, чому зростають тарифи, тощо. Участь у тренінгах взяло 117 представників місцевих ЗМІ, в тому числі з регіональних телеканалів. Тренінги були організовані у співпраці з Українським освітнім центром реформ (УОЦР) та компанією Burisma, яка є спонсором конкурсу серед журналістів на кращий аналітичний матеріал, що стосується тем ЕЕ та АЕ. Конкурс був оголошений 1 грудня 2014 року та триватиме до 30 березня 2015 року.

Сторінка 11 з 11

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com