HomeГОЛОВНАUncategorisedIX Міжнародний бізнес-форум з енергоефективності

IX Міжнародний бізнес-форум з енергоефективності

23 листопада у Києві за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (Проект USAID) відбувся IX Міжнародний бізнес-форум "Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості", організатором якого виступило Держенергоефективності. Учасниками заходу стали понад 600 осіб, серед яких топ-менеджери українських і міжнародних компаній, представники міжнародних організацій та фінансових корпорацій, центральної та місцевої влади, вітчизняні та іноземні інвестори. Форум став майданчиком для обговорення успіху України у відновлюваній енергетиці, інвестиційної привабливості "зелених" проектів та впливу цієї сфери на майбутнє українців.  Діана Корсакайте, керівник Проекту USAID, взяла участь в одній з дискусійних панелей заходу та представила аудиторії міжнародний досвід розширення ринків виробництва та споживання альтернативних видів палива.

Тепло виходить з квартири і не повертається!А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які ви сплачуєте гроші.Ми пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам зберегти і тепло, і гроші.

Читати далі...
Головна причина різкого підвищення тарифів зараз – штучне стримування їх зростання у минулому. Споживай ефективно. Ставай відповідальним споживачем.
Змінюй ментальність.

Читати далі...
 
Заощадження енергії у вашому будинку – ваш особистий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Пропонуємо практичні поради з енергозбереження на кухні, у ванній кімнаті і туалеті та у кімнатах.

Читати далі...
 

Цікаві факти про альтернативну енергію

Біомаса, до складу якої входить жива речовина, є органічним джерелом енергії. Найбільш поширеними біоматеріалами, які використовують для отримання енергії є рослини, деревина та відходи.

Біомаса

 

Вітер це чисте джерело відновлюваної енергії, яке не спричиняє забруднень ні води, ні повітря. Оскільки вітер є безкоштовним, з моменту зведення турбіни експлуатаційні витрати зводяться майже до нуля.

Енергія вітру

 

Щогодини Земля отримує від Сонця енергії більше ніж потрібно для забезпечення глобальних енергетичних потреб на цілий рік.

Енергія сонця

 

Енергія водних потоків часто використовується для генерування електроенергії. Гідроелектростанції виробляють майже п'яту частину усієї електроенергії у світі.

Енергія води

 

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com