HomeДАНІ ТА ІНФОРМАЦІЯArticlesПідписання меморандуму з містом Запоріжжя

Підписання меморандуму з містом Запоріжжя

24 липня Запорізька міська рада та Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) підписали меморандум про взаєморозуміння щодо партнерства у сфері реформування сектору теплопостачання та розробки довгострокового плану розвитку теплових мереж міста. У церемонії взяли участь міський голова Запоріжжя Володимир Буряк та керівник Проекту USAID Діана Корсакайте.

У червні 2018 року місто Запоріжжя було обране для співпраці з Проектом USAID на конкурсній основі серед 33 міст України, які подали заявки на конкурс. Проект USAID в період з липня до грудня 2018 року включно надасть місту підтримку в розробці довгострокового плану розвитку теплових мереж, включаючи рекомендації щодо оптимізації централізованого теплопостачання та інтеграції мереж.

В рамках співпраці Запоріжжя також отримає технічний супровід впровадження геоінформаційної системи, яку було придбано раніше Проектом USAID для моделювання та діагностики теплового блоку міста.

Крім того, в рамках співпраці буде надано підтримку щодо організації обговорень, тренінгів та заходів для інформування громадськості про довгострокове планування, розвиток та оптимізацію мереж, диверсифікацію теплопостачання, довгострокове інвестиційне програмування.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com